24 óra a nyári misszióért

A júliusi egy hetes missziót egy 24 órás imával alapozzuk meg a teplomban július 1. péntek estétől 2. estéig
Egész napos imára hívunk minden Krisztus-hívőt, katolikusat és nem katolikusat, aki velünk együtt ég a szíve Szőreg lelki, Krisztusban való megújulásáért.
Kezdet és befejezés
Eseménytípus

Szeged, mint ősi szabad királyi város abban a kiváltságban részesül, hogy 2016. július 16 - 24. között Pál kurzust és a hozzá kapcsolódó Missziót tervezünk a Szőregi plébánián. Erről több információ a Szent András Evangelizációs Iskola honlapján ott lehet jelentkezni a kurzusra is.

A misszió előkészítéseként, a szokásos első pénteki közös dicsőítéshez kapcsolódóan 2016. 07.01-02.-én, a Szőregi rk. templomban 24 órás dicsőítés, imafolyam lesz a szegedi és Dél-Alföldi közösségek együttműködésével.

Szeretettel várunk mindenkit, aki erre a célra mellénk állna az imádságban. Kérjük, ezen az űrlapon jelentkezzetek a helyszíni imára illetve távolabbról is be lehet kapcsolódni. Probléma esetén küldjetek egy rövid emailt (név közösség, város, ima időpontja) a ferentzi.csaba@gmail.com címre. Kérjük osszátok meg a hírt ismerőseitek körében.

A Szőregi Misszió kiindulópontja a több éves Szegedi evangelizációs tervünknek. Isten áldjon benneteket.

Nagy Róbert plébános - Ferentzi Csaba koordinátor

Felelős
Helyszín