Új élet Krisztusban kurzus nyolc héten át

Ez az interaktív kurzus Istenről és az életedről szól, hogy átvehesd az ajándékát és Te pedig Isten szerető kezébe helyezhesd az életed.
Újra Új élet Krisztusban kurzust rendezünk a plébánián, de most nem egy hétvégés intenzív formában, hanem 8 hétre felosztva szerdánként egy-egy estében.
Időpont
Eseménytípus

Az Új élet Krisztusban kurzus Istenről és a Te életedről szól, amit az Ő gondviselő szeretetével eltervezett. Nem fogsz ezen a kurzuson semmi mást megtudni Istenről, csak a legfontosabbat.

Ha kereszténynek tartod magad, mégsem elégedsz meg a vasárnapi jellegű kereszténységgel; ha jobban meg akarod ismerni Jézust; ha fel szeretnéd fedezni, milyen örömöt ad ő az életedbe; ha úgy érzed, lehúz a bűn; ha gyengének látod a hited; ha szeretnéd megtudni, mit jelent találkozni Isten Lelkével; ha magányos vagy keresztényként is; ha még nem vagy (teljesen) Istené, és szeretnél Istennel egy új életet elkezdeni, ez a kurzus neked szól.

Ezeken az alkalmakon Istennel együtt járva tapasztalhatod meg előadásokon, imán, énekeken, gyakorlatokon, a közösen megtapasztaltakon keresztül, miről is szól ez a kurzus.

Gyere el, ha szeretnéd megtudni:

• Milyen ajándékot szánt Isten a számodra?
  • Isten valóban gyermekeként szeret?
  • Miért nem tapasztalod mindig ezt?
  • Kicsoda Jézus Krisztus?
  • Miért fontos a hited?
  • Mi jelent a megtérés?
  • Miért Úr Jézus?
  • Ki az a Szentlélek?
  • Miért lényeges a szerepe az életedben a közösségednek és az Egyháznak?

További információk és jelentkezés a magyarországi Szent András Evangelizációs Iskola honlapján.

Felelős